Hizmetlerimiz

Duran Ticaret İnşaat Malzemeleri başta olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.
DETAYLAR

Seramik Banyo Ürünleri

Zevkinize uygun banyo mobilyaları ve dekoratif seramik ürünlere sahip olmanın yanı sıra yıllar boyu kullanabileceğiniz 1.sınıf kalite ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olmanın keyfini Duran Ticarette yaşayacaksınız.

DETAYLAR

Hırdavat Ürünleri

Evinizde ve işinizde bulunması gereken günlük el aletlerinin yanı sıra iş yerinizde ihtiyacınız olan mekanik el aletlerine Duran Ticaret güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

DETAYLAR

Yapı Kimyasalları

İnşaatınızın temelinden çatısına kadar kullanabileceğiniz, dış cephe ısı yalıtım ürünlerinden tamir harçlarına kadar onlarca kategoride yüzlerce çeşit ürüne Duran Ticaretten ulaşabilirsiniz.

DETAYLAR

Su Tesisatı Ürünleri

Su tesisatınız için gereken her şeye Duran Ticaretten ulaşabilirsiniz. Tüm seçkin markaların binlerce çeşit ürününü toptan ve perakende olarak satın alabilirsiniz.

DETAYLAR

Boya Malzemeleri

Sahip olduğumuz seçkin boya markalarına ait bayilikler ile sizi standartlardan uzaklaştırıp zevkinize uygun dilediğiniz boyayı üretip kullanabilmeniz için gereken tüm malzemeler ile size sunuyoruz.


DETAYLAR

İnşaat Malzemeleri

Yapılarınızın içinde kullanabileceğiniz ürün ve malzemelere ek olarak kaba inşaatınız için kullanabileceğiniz başlıca kum, çakıl, tuğla ve çimento gibi her türlü malzemeyi 3000 metrekare üzerindeki depolama alanımız sayesinde aynı gün teslim edebilme imkanı tanıyoruz

DETAYLAR

Servis Taşımacılığı – Nakliye

Günümüz için en önemli olan zamanlamada; personellerimizi mesai kaybına uğratmadan , zamanında ulaşımını; güler yüzlü sürücülerimizle güvenilir bir biçimde Ulubey’de servis hizmetinin yanında Nakliye Hizmeti de sunmaktayız

DETAYLAR

Kömür

Her bütçeye uygun kömür satışı yapan firmamız satışa sunduğu kömürlerini en kaliteli ürünlerden seçmektedir. Kaliteli kömürleri uygun fiyata alabileceğiniz adres Ulubey Duran Ticaret

Account details will be confirmed via email.