Servis Taşımacılığı – Nakliye

Günümüz için en önemli olan zamanlamada; personellerimizi mesai kaybına uğratmadan , zamanında ulaşımını; güler yüzlü sürücülerimizle güvenilir bir biçimde Ulubey'de servis hizmeti sunmaktayız

Servis Taşımacılığı

  1. Günümüz için en önemli olan zamanlamada; personellerimizi mesai kaybına uğratmadan , zamanında ulaşımını; güler yüzlü sürücülerimizle güvenilir bir biçimde vazifemizi yerine getirmekten memnuniyet duymaktayız.
  2. Ayrıca ekonomik şartlarda göz önünde bulundurulduğunda firmalar piyasa şartlarında rekabet etmeleri için giderlerini de  düşünmek zorunda olduğunu biliyoruz. Bu durumda firmaların en iyi hizmeti en uygun fiyata almak isteyeceğinden bizler en iyi hizmeti en uygun fiyata verebiliriz .Bizden fiyat alarak değerlendirmeniz siz işletmecilerin menfaatine olacağını bildirmek isteriz.
  3. Sürücülerimiz; Gerekli eğitimlerden geçirilmiş sorumluluk sahibi, personel servisi için gerekli belgelere sahip, yolcu taşımacılığı yapmış, iyi ahlak sahibi, güler yüzlü, Kılık kıyafetine özen gösteren kişilerden oluşmaktadır.
  4. Güvenli, konforlu araçlarla ve huzurlu bir yolculuk; Personellerinizden alınan en iyi verime yol açacaktır.

Nakliye

Müşteri memnuniyetini benimseyen uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmek en büyük hedefimizdir.

Account details will be confirmed via email.